Červenec 2012

1. parfém Lady GaGa je na světě!

30. července 2012 v 14:42 | SqN |  Novinky
To, že bude mít LG svůj 1. parfém je známo už asi rok, ale nikdo na 100% nevěděl, jak bude vlastně vonět. Jako první napadlo GaGu vůně spermatu a krve Překvapený. No čichni sama :). Každopádně Lady trochu přibrzdila s komunikací novinářů. Hodně lidí ji zase začlo odsuzovat, co si to jenom dovoluje mít vůni spermatu? Nejsem tak moc upjatá. Jsme přece ve svododném světě. Dneska je možné téměř vše, tak proč by neměla mít GaGa spermatovou vůni, když se jí to líbí. Ale nakonec se stvořilo kadidlo, med a meruňkový nektar. Vůni má pod palcem kosmetická společnost Coty, která má na svědomí vůně např. od Beyonce, Halle Berry, ... . Parfém je spojení smyslnosti, černé a světla. "Je to vůbec první černý eau de parfum a my jej využíváme jako jazyk" - řekl pro americký deník WWD marketingový ředitel Coty Steve Mormoris. Podle serveru moda.cz: "I vůně sama je unikátní. Není to žádná pyramidální vůně s horními, dolními a středními tóny, jak jsme u parfémů zvyklí. Některé zážitky z vůně prý ucítíme mnohdy zcela náhodně a pro vůni je charakteristické, že na každém bude vonět zcela jedinečně. Vůně prozrazuje své akcenty často až s odstupem času a je vystavěna tak, aby tvořila harmonickou kompozici s vůni pokožky. Je to vůně, která nás má neustále překvapovat." Fame se by se měl začít prodávat od půlky srpna ve verzích: 100 ml za 70 dolarů, 30 ml za 42 dolarů a 10 ml (loralball) za 19 dolarů. Reklama má oficiální premiéru 22. 8. 2012.
Speciální přísadou je jedovatý rulík zlomocnýPřekvapený, tak snad nebudeme z parfému otráveníMrkající.

Lady Gaga se předvedla úplně nahá

Reklama od světoznámého fotografa Kelvina Kleina.
Sama ji zveřejnila na Twiteru a napsala: "Nebudu lhát, jsem trochu nervózní. Je to docela dlouho, co jsem s vámi sdílela nějakou svou práci. Ale jsem hrdá na Stevena a sebe, opravdu jsme nespali!"


Parfuméři firmy Firmenich, Richard Herpin, Honorine Blanc a Nathalie Lorson, pracovali spolu s Lady Gaga na vůni, jejíž krédem má být: černá, smyslnost a světlo.Takto nový parfém Lady Gaga a jeho prezentaci ztvárnil Jorge Serano, 19-letý student grafického designu z Mexika.

Ke$ha

28. července 2012 v 16:55 | SqN |  Hudba a tanec
O Keshe nebylo nějakou dobu moc slyšet. Nevadí. Její písničky se hrají, hráli a ještě dlouho myslím hrát budou. Slavnou se nestala hned, nějakou dobu se živila telemarketingem a pracovala jako servírka. Dokonce bydlela s bandou chlápků v jednom domě a byla jedinou hokou. Vidět byla pořádně až v roce 2009. Nazpívala vokály k singlu Right round od Flo ridy. Pak přišla smlouva s nahrávací firmou RCA Records a debutové album Animal. Poté EP Caniball. Je o ní všude známo, že je párty girl a často se nechává unést alkoholem. Proč asi její debutový singl Tik tok měl takový úspěch? Protože byl psaný ze srdce. V rozhovoru o něm řekla, že ho napsala, když se probudila z jedný kalby. Já osobně mám nejraději její písničku The Harold song. Přesto, že nevydává nové a nové singly jako třeba Rihanna, tak stále je spojena s fanoušky Facebookem a Twitterem. Je taky šííííleně crazy a odvážná :D Nechala si vytetovat nápis Suck it na spodní ret dovnitř pusy!!!!!!? Já mám Keshu ráda i z důvodu jejích pih :D, ale škoda že na většině fotek už je nemá vidět pod vrstvou make-upu a retuše.


2012


2011

2003

Jack a Jill

16. července 2012 v 16:38 | SqN |  Filmy a Seriály
Tak tahle komedie mě vážně dostala!!! :D Vážně super :) Božský Adam Sendler si zahrál dvojroli a dost válel :D no a já se válela smíchy :D nevím, možná, že někoho tahle komedie nepobaví, ale to není můj případ :D Když budete mít o prázkách dlouhou chvíly určo zkoukněte :)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky - sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší - na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)


Proč nemáme dva dorty?? :D

Nový seriál na podzim a na Nově, to je Gympl

13. července 2012 v 16:08 | SqN |  Novinky
Možná je to pro tebe stará novinka, ale televize Nova má v seriálovém trezoru nový seriál z prostředí osmiletého gymnázia. Dá se říct, že to bude taková obdoba For-teens. For-teens vysílala česká televize asi 2 roky zpátky. Je to dobrý tah. Opravdu dobrých seriálů z prostředí, který je nám všem moc dobře známý (i když já na gympl nechodím, ale přemýšlela jsem, že bych šla) je málo. No, počkáme si a uvidíme. Titulní písničku nazpíval Dan Bárta a Ewa Farna. For-teens jsem měla ráda a bude těžký na jeho úspěch navázat. Možná si pamatuješ i na film Gympl. Ten je podle mě nepřekonatelný :D

Doufám, že si všichni prázdniny užíváte :)

Scéna z nového seriálu

Nesmrtelný Gympl :)