Srpen 2012

Chceš mě, chci tě

29. srpna 2012 v 9:35 | SqN |  Filmy a Seriály

Tak tenhle film je skvělý!! Žádná kíčovitá romantika, ale úplně nový směr romantiky.

Abby Richter (Heigl) je ambiciozní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém - tedy kromě toho, že je stále svobodná. Co se schůzek týče, má organizátorka tělem i duší Abby na svém kontě jen dlouhou řadu neúspěchů. Když její pořad začne klesat na sledovanosti, je Abby nucena spojit své síly s nově přijatým spolupracovníkem Mikem Chadwayem (Butler), mužem, který ji irituje snad naprosto vším. Jeho pásmo "Chceš mě, chci tě" by měl diváky a divačky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Ale jeho neotesaný a odporně šovinistický styl je Abby trnem v oku, a aby toho nebylo málo, stane se jeho pořad pochopitelně okamžitým hitem.
Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike Chadway není - šarmantní, zdvořilý a představou nejlepší zábavy pro něj nejsou dívčí zápasy v bahně - a Abby to tentokrát nechce pokazit. Když si Abby nechá od Mikea poradit a zkouší jeho provokativní metody svádění, čeká oba dva velké překvapení: i když jsme navenek zcela odlišní, některé skryté touhy máme všichni naprosto společné.
Film Chceš mě, chci tě je komedií o mužích, ženách a obrovské propasti, která odděluje to, jak o sobě navzájem smýšlejí, sní a snaží se opačné pohlaví svádět. Katherine Heigl a Gerard Butler v ní ztvárňují dva kolegy z donucení, kteří se bytostně nesnášejí. Ona se snaží najít kvalitního ideálního partnera. Jeho posláním je říkat ženám, aby se probraly a uvědomily si, že muži myslí jen na jediné. Ale když se rozhodne jí pomoci získat to, po čem touží, zjistí navzájem navzdory všem očekáváním, jak silně se mohou přitahovat i ty největší protiklady. (oficiální text distributora)


Pár tipů pro Super řasy

28. srpna 2012 v 9:39 | SqN |  Salon krásy
Řasy jsou symbolem naší ženskosti. Dělají nám sexy pohled, kterým nejeden kluk podlehne :) Řasy jsou vlastně asi úplně první věc, kterou jsem si začala malovat. Zkrátka je to naše vizitka, kterou bychom neměli jen tak opomíjet. Už ve Strarověkém Egyptě si ženy oči zvýrazňovali. Je to tradice, se kterou tedy rozhodně nehodláme zkončit :D
Mám sice jenom 4 tipy, ale to nezmamená, že nejsou důležité :-).

Nezapomenout odlíčit
Když se ti to stane jednou je to v pohodě, ale neodličovat řasy vůbec je rizk. Rizkuješ zbytečné vypadávání a lámání řas a to určitě nechceš.

Řasenky
Řasenka je pro mnohé z nás už nutnost k přežití. Postupem času by ses měla porozhlédnout i po řasence s minerály, která tvé řasy posílí a vyživí.

Prověřuj
Určitě bych dávala přednost řasenkám z drogérie než od vietnamců. Možná, že škodlivé tak úplně nejsou, ale jistota je jistota. Neznámá značka je pro mě velká neznámá.

Nevěř všemu
Už si slyšela o tom, že ti řasy budou růst rychleji, když si je budeš stříhat? Tak to je prý zaručený trik, ale je zajímavé, že odborníci říkají něco jiného. Že je to babský drb.


Proč mi tak ubližuje? A proč neví, že mi tak ubližuje?

27. srpna 2012 v 9:10 | SqN |  Něco o mě :)
Moc se mi líbil jeden kluk. Ale šíleně. Líbilo se mi na něm všechno. Jaký je, jak vypadá, prostě všechno. Byl pro mě jako stvořený. Jenže si to ani neuvědomil. Za tu dobu, co se známe mu to nedošlo a pro mě je hrozně těžký se od něj úplně odpoutat. Při mojí smůle ho budu pořád potkávat. A on mě pozdraví. Úplně beztarostně. Prostě nikdy nepochopí, že jsem ho měla celou tu dobu šíleně ráda. Nikdy to nepochopí a nikdy se to ani ode mě nedozví. A já se tím pořád užírám a říkám si, co by se asi teď dělo, kdyby cítil ke mě to, co k němu cítím já. Já se tak moc snažím jít dál, ale když máš někoho ráda jako nikdy nikoho na světě, tak je to HROZNĚ MOC těžký. Bavila jsem se o tom s kámoškou a ta mi řekla, že mě nechápe a že by se na mém místě na něj slušně řečeno vysrala. Tak ráda bych to udělala. Já vím, že on asi prostě nebyl pro mě ten pravý, ale když si to řeknu, tak mi přijde, že se chci sama jenom utěšit. Nevěřim, že to píšu, ale těším se, až začne škola a já budu moc řešit všechno možný jenom ne jeho. Jsem z toho všeho tak znechucená, že jsem řekla, že možná kdyby si najednou všechno uvědomil, tak budu tak zklamaná, že jsem čekala tak dlouho, že bych už s ním ani nic mít nechtěla. Od depky mi hodně pomáhají teď tyhle písničky:


Finále Farmy

26. srpna 2012 v 9:22 | SqN |  Podčárník
Určitě každý zná tu reality show z novy Farma. Po 9ti týdnech se do úplného finále dostali Michal se Šárkou. já bych z celého srdce přála výhru Michalovi. Ne proto, že by byl můj typ, ale za žádnou cenu bych nedala výhru Šárce. Já vím, že by mě nejradši za to někteří ukamenovali, ale podle mě i mého okolí je Šárka falešná až to bučí. Už jenom to, jak se chovala v duelu s Milanem. Jak viděla za sebou ten plakát a myslela si, že už to má v kapse a ta její ironie v hlase. Je to jenom můj názor a co já vím možná je to jinak. Viděla jsem jednu anketu, která ukázala, že Michal má přes 80 procent větší podporu než Šárka. Ten milion by si podle mě zasloužilo určitě víc lidí z Farmy, ale co se dá dělat.


Horory (bojíš se ráda?:D)

25. srpna 2012 v 9:28 | SqN |  Filmy a Seriály
Horory. U někoho budí strach jenom to slovo. Proč? Protože strach je normální, je lidský. Někdo se nechce bát, někdo zase horory vyhledává, protože ví, že horor chce jenom zmást naše smysly a dokazovat nám, že je možné cokoliv. Ten druhý případ jsem já :-D. Tenhle dar (nebo možná spíš prokletí) mám v genech po taťkovi. Nemám ráda strach, ale u hororu můžu docela vypnout realitu a ponořit se do světa krve, useknutých rukou a nadpřirozena. Tady je pár tipů na horory, u kterých se budeš na stopro bát... Teda jestli jsi podobná povaha jako já a nejsi nějaký nebojsa z pohádky :-).

Hostel (I. - III.)

Hostel je už asi pro většnu milovníků hororů klasika. Jde v každém z tří filmů o to, že se partička lidí vydá na cestu. Je jedno kam. Cestou potkají člověka, který jim poradí nádhernou dovolenou na Slovensku. Všichni jsou děsně nadšený, až do doby, než se ubytují v Hostelu (který jim "ten neznámý" taky dohodí). Všechno je perfektně promyšlené. Nemají moc šancí se zachránit. Podle mě je nejlepší dvojka, ale nemusíš vidět všechny, protože na sebe nenavazují. Užij si řežbu do obličeje cirkulákou, přeříznutí achylovek, vytečení oka,...
Nenech se zaskočit faktem, že s touhle sérii začala režisérka...(!!!)


Noční můra v Elm Street

Kdo by neznal Fredyho Kruegra. Nevím, kolik už bylo natočeno filmů s ním, ale vyděla jsem ukázku z úplně prvního a řeknu ti, že mě to moc nechytlo. Nevím, možná, že mi to přišlo až moc obyčejné. Troufám si napsat, že je z nich nej ten zatím nejnovější z roku 2010. Je v něm prostě to "něco", co dělá horor hororem. Co jsem, ale koukala, tak si to myslím asi jenom já, protože většina na filmový databázy napsala, že je to odpad. Tak nevím, jestli se mi nelíbí jenom proto, že se mi líbí hlavně ten kluk v hlavní roli. Kdo Noční můru nezná: znáš to přísloví, že se ti nikdy nemůže zdát, že zemřeš? Tak v tomhle hororku je to možný. Ale když zemřeš ve snu, zemřeš doopravdy.
Letos se chystá nový horor: Nightmare on Elm Street 2, A.

Paranormal Activity (I. - ...)

Tak u tohohle jsem měla docela nahnáno. Prostě mě dostává skoro všechno ve stylu Záhady v Blair Witch. Je to tak skutečný. Teda většinou. Jako normální rodinná videa, které si natáčí skoro každý z nás. Dvojka je podle mě lepší než jednička a trojka je horší než jednotka. Teš se na nový pokračování, které bude v říjnu a viděla jsem treiler a nevypadá to úplně beznadějně. Akorát mě trochu štve, že scénáristi se pořád vracejí a vracejí v čase zpátky. Chtějí prostě vydělat tolik, kolik vydělali u jedničky. Nenašla jsem obrázek, z kterého by mi nešel mráz po zádech takže dyštak jestli tě to zajímá se jukni na google prosím sama :-/.

3:15 zemřeš

Tenhle horor mi přišel po prvé jako docela masakr. Po druhé už tolik ne. Je to dobrý horor, ale mohl by být i lepší. Je docela dobrý na lekání.

Kanibalové

POZOR!!!!!! Fakt hrůza!!! Jestli jsi slabší povahy, NEDÍVEJ SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestli zvládneš koukat na to, jak nějaký kmen požírá kameramany, znásilňuje ženy a zabíjí (živá a skutečná!!!) zvířata, tak máš silnější žaludek, než mám já. Dostala jsem tip od kámoše, že je to fakt neskutečně skutečný horor podle skutečné události. Stačilo vidět jednou. Paranormal Activity nebo 3:15 zemřeš je proti tomuhle procházka růžovým sadem. Fakt hnus. Dívím se, že tenhle horor zakázaly jenom v 50ti státech světa!!!!!

Jestli bude mít tenhle článek dobrý ohlas, tak chci napsat i mnohem víc tipů na horory, protože jsem na ně docela uchylná :D

Svět se nepoučí

24. srpna 2012 v 16:22 | SqN |  K zamyšlení
Všimla jsem si, že se stává novým trendem psát si svůj blogový jídelníček. To je sice pěkný, ale co už pěkný není je, že si holky píšou , že snědly za celý den třeba jenom 1 ředkvičku!!!!!???? Co to kurva je?? To jsem psala svůj článek o anorexii zbytečně!!?? Jasně je super hubnout, ale snad nepotřebuju být hubená na úkor svého děsně ceného zdraví!! Copak nás skoro na každém kroku někdo nevaruje, že je nebezpečné hubnout tak, že budu hladovět?? Co by tomu asi řekla Kateřina Cejhamlová (nebo jak se jmenuje) z toho poředu jste, co jíte? Nemohla by říct nic, protože by nemohla kritizovat, jak nezdravě jí, protože oni nejí nic. Je to smutný. Každý den zemře na anorexii a bulimii X lidí. To jim opravdu nedochází, že můžou přijít o život???!!! Už je vidím jak si čtou můj článek a kroutí hlavou, že do toho mi nic není. Jasně není. Nikdo by neměl soudit, ale tohle je šílenost!!! Stačí se podívat na ty kostry potažený kůží!!!! V kurzu jsou a ještě dlouho budou modelky velikosti 0, ale tak tady jde o každého vůli, být jaký je. Žít zdraví a plnohodnotný život nebo nejíst skoro nic a nemít energii ani třeba na lásku?


Podívej na tu holku, myslíš, že vypadá šťastně?

"Jak si zvýšit návštěvnost"(?) To jako fakt?

23. srpna 2012 v 23:47 | SqN |  K zamyšlení
Snad každý člověk na téhle planetě už někdy slyšel o webu, který vám spolehlivě zvýší návštěvnost. Nevím, co si o tom mám myslet. Přijde mi to jako uměle přibívající čísla. Nevim no. Nerozumím tomu, ale přijde mi nefér, aby lidé chodili na můj blog jenom proto, že asi neměli na výběr. Nějaký kredity mi můžou být ukradený. Mě jde o radost ze psaní a to, že zrovna ten můj blog nebude nejnavštěvovanější na světě přece neznamená, že je horší než ostatní. Nejsme na závodech. Jsme ve světě blogů, které mají něčím zlepšit naší komunitu. Jsem z toho docela zklamaná. Proč jde lidem jenom o počítadlo, které si díky sobě počítá jak chce? Neříkám, že já na počítadlo nekoukám, ale nikdy bych nechtěla, aby lidé na můj blog chodili jenom kvůli nějakému strašně chytrýmu serveru. Snažím se, aby se můj blog dostal aspoň trošku do povědomí komentáři nebo spřátelováním a aby potom každý kdo se sem podívá viděl moje články, mojí tvorbu, kousek ze mě. No nejvíc jsou takový články s nejvyhledávanějšíma heslama. To je hrůza. Představ si, že hledáš něco fakt důležitýho a najdeš jenom nesmyslnou směs nejvyhledávanějších slov. Fakt vopruz!
Takže to bych se chtěla jenom vyspovídat. Jo ulevilo se mi. Musela jsem to napsat, protože mě jednou napadlo ze zvědavosti dát do vyhledavače: "Jak si zvýšit návštěvnost na blogu" a vyjela mi docela pěkná snůška keců. Asi jediný normální článek byl tenhle: http://blog.blog.cz/1206/jak-si-zvysit-navstevnost. Takže, jde to i jinak.

TOPlist

Glee

22. srpna 2012 v 10:19 | SqN |  Filmy a Seriály
Tenhle seriál běží každý víkendu po 12té. Takže při každém obědě (i s častým nesouhlasem mamky) sjíždím tenhle seriál. Je o školních outsiderech ze školního sboru, kteří se v každém díle utkají s jinými problémy. Upozornění: tenhle seriál je šíííleně návykový! Je úspěšný po celém světě a já se vůbec nedivím. Kdo se nikdy nesetkal se špatným názorem na sebe? Každý si někdy prošel obdobím, v které se někdo postavil proti němu. A Glee zažívají opovržením od spolužáků skoro v každém díle. Netvrdím, že se musí seriál líbit každému, ale pro mě je úúúúžasný. Na jednom blogu určeném jenom pro Glee jsem četla, že hlavní představitelka Rachel bere za 1 epizodu seriálu přes 900 000 našich korun!!!!! Tak to mají asi všichni mladý (i starší) herci od tud vyděláno. A to je jim jenom mezi 20 až 30. Glee je prošpikovaný těmi nejlepšími songy, které jsou nové a nebo klidně i starší. Učí nás nedívat se skrz prsty, vážit si sami sebe, nedat na názor většiny,... Podle mě bude Glee jeden z mých nejoblíbenějších seriálů už navždycky :-).

Vysílá Prima Love - So a Ne, od 12:10 (často čas není přesný, ale okolo dvanácté je vždycky)

rozhovor - blogerka Eleniska (eleniska.blog.cz)

21. srpna 2012 v 10:10 | SqN |  Podčárník
Dostala jsem neopakovatelnou příležitost udělat rozhovor s blogovou legendou Eleniskou :). Ostřílená blogerka, která se nebojí ne jenom říct, ale i napsat, co si myslí. Má spoustu věrných fanoušků, kteří ji těší vysokou návštěvností a komentáři, ale pro mě se stala blogovou legendou hlavně díky svému úžasnému přístupu ke svým fans a affs :).
(Odkaz na blog najdeš i v mých oblíbených odkazech :-D.)

loading

Eleniska

Jak a kdy tě napadlo založit si blog?
Dřív blog jsem měla v páté třídě, ale blog byl o ničem. Nebavilo mě to nikdo ke mě nechodil. Od šesté třídy mně inspirovala kamarádka, tak jsem začala od znovu taky žádná sláva nevěděla jsem o čem a o kom mít byly to jen stažené obrázky z internetu. Později byl o více celebritách, později o jedné a u té jsem vydržela dva roky a déle a pár měsíců vedu autorský blog.

Čekala jsi takový ohromný úspěch?
Úspěch.. nevím jak to myslíš, ale jestli podle návštěvnosti, tak ani náhodou. Bohužel jsem použila i websurft, ale ze zvědavosti jak to funguje. I bez websurftu jsem měla dobrou návštěvnost, která mi vyhověla. Nejvíc můj úspěch beru jako mé stálé návštěvníky bloguMrkající.

Ty jsi oblíbená bloggerka spousty lidí. Máš i ty svojí oblíbenou blogerku (nebo i blogeraUsmívající se)?
Své oblíbené blogérky samozřejmě mám. Nejvíc u mě převládají autorské blogy a grafické. Je toho moc, nejvíc navštěvuji autorský blog od s-hejvi, ladyvanilka etc.(prostě ty takové slavné).

Jak by podle tebe měl vypadat ideální kluk?
Když to vezmu k vzhledové stránky, tak by měl být určitě vyšší než já, alespoň o trochu starší max. o 2-3 roky, ale vím, že se vzhled nevstahuje do vztahu. Ideální kluk prostě, aby byl mojí oporou a respektoval věci, které nechci, ale aby mne miloval a netahal za nos. Sice je toho víc Smějící se, ale to bych musela napsat slohovku, navíc mám o tom rozepsaný článek, tak ho někdy uveřejním Mrkající.

Co miluješ?
Především hudbu a nemohu žít bez svého notebooku. Jsem milovník sladkostí.

Co ze srdce nenávidíš?
Jednu osobu, o které jsem napsala na blog - odkaz když tak zde: http://eleniska.blog.cz/1208/neco-malo-co-tvorilo-me-deprese.

Jaké je tvoje motto?
"Život se mi nelíbí, tak jsem si vymyslela jiný"

Kde se vidíš za 20 let?
To opravdu netuším, ale mám své idey a snad se mi to splní Mrkající, o tom jsem také psala článek Usmívající se.

Co by si vzkázala lidem, kteří mají tvůj blog rádi?
Mým fanouškům bych vzkázala, aby mně nesoudily, jak píši, ale jak se chovám k ostatním, a určitě ať navštěvují můj blog nadále jsem jenom ráda a vůbec mi nevadí, když mi napíšou nějaký email nebo dotaz. Vážím si každého navštěvníka Mrkající.

Podzimní trendy 2012 od H&M

20. srpna 2012 v 9:57 | SqN |  Salon krásy
Podzimní trendy na letošní rok jsou známy už od jara, ale já se o ně začínám zajímat teprve teď. Dělám to tak vždycky. Nechci ze sebe dělat nějakou modní "guru", ale moda mě moc baví. Počítám s tím, že budu psát o modě častěji, tak se připrav :). Nechci, aby to někdo bral, že chci profíkům lézt do zelí :D. Jinak obdivuji všechny blogy jenom o modě, které jsou podle mě dost náročné :). Sledování trendů je makačka :-D.

H&M si pro nás připravil "Luxus pro každého". Oblečení budou zdobit perly a napodobeniny drahých kamenů. Dále taky digitální květinové motivy a zajímavé tulipánové sukně. Mrkni na video a posuď sama, jestli se ti budou letošní podzimní kousky líbit :-).


Připadá vám lesk kovu, kamenů a perel příliš pouťový? Tak z podzimní kolekce 2012 od H&M zkuste designové digitální potisky.
Ani střihy a siluety v podzimním H&M nebudou tuctové.
Lesk drahých kamenů a kovů rozzáří podzimní kolekci 2012 značky H&M.