Děkuju moc :)

3. září 2012 v 14:44 | SqN |  Něco o mě :)
Soutěž, které jsem se zúčasnila zkončila. Hlavně díky tomu, že jsem neměla čas nahánět si hlasy. Zjistila jsem, že se spoustě lidí můj blog líbí a to mě nesmírně těší. Vypadla jsem až ve čtvrtém kole. To je pro mě takový úspěch. Děkuju moc všem, co jsem buď přemluvila a nebo mi sami z vlastní vůle dali tak moc cený hlas. Je pro mě ctí pro VÁS VŠECHNY psát. Budu moc ráda za každý váš koment, připomínku a pochvalu. Můj blog asi nikdy nebude mezi nejnavštěvovanějšími a nejuznávanějšími blogy na světě, ale vím, že jednou moje psaní bude pro někoho pomoc nebo pěkné počtení. Mám také velkou podporu mých milovaných AFFS, kterým tímto mockrát děkuji, že jsem se jim ještě neomrzela :). Zjistila jsem, že spousta lidí dá hlas spíše proslulému jménu, než obsahu. Jsem ráda, že jsem se dostala tak daleko. DŮKAZ, ŽE MOJE PSANÍ MÁ SMYSL :D.
A taky moc děkuji blogu http://spoiled-wenches.blog.cz, děkuju holky, že jste mi daly možnost být ve vaší super soutěži :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 plus size beach wedding dresses plus size beach wedding dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 16:36 | Reagovat

Who can post an article in an article directory? Anyone who wishes to post an article can do that for free in our article directory, but if you are a customer of ours then its our responsibility to publish your article not only in our directory but also in all other article marketing directories.
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama