Listopad 2012

Objev kouzlo zimních legín

30. listopadu 2012 v 19:16 | SqN |  Salon krásy
Skoro každá holka v dnešní době má doma ve skříni módní hit jménem legíny. Mají pestrobarnou dostupnost, jsou různě vzorované,... prostě je hrozně moc "druhů".
Zimní počasí sebou přináší mrazivé dny a obyčejné džíny moc nezahřejí, tak proč pod ně nepřidat něco, co opravdu zahřeje? Třeba legíny?

Tumblr_lz1erjzlsj1r1un3lo1_500_large

A nejen pod kalhoty. Super je nošení i se sukní, s kraťasy nebo dlouhým tričkem. Nic se nezkazí ani nošení s šaty. Zkrátka, jak si zvyklá legíny nosit, akorát s tím rozdílem, že tyto opravdu pěkně zahřejí.
299894_10150412418574739_96838814738_10072827_402715149_n_large
9591f939002c68904f48b899_large


Velkým hitem letoční zimy jsou tkz. zateplené legíny. Mají vzory uspůsobené tak, aby legíny, co nejvíce upoutali pozornost z tvého celkového outfitu.
B74d505437_90043551_o2_large
21907_309981472440098_1096302774_n_large

Já jsem ty své získala u "rákosníků" :D, ale dají se sehnat skoro všude, kde prodávají trendy oblečení, např. jsem je viděla v KIKu a slyšela, že je mají v TAKKO, tak se stačí jenom porozhlédnout :)

Komerčnost a Taylor Swift

28. listopadu 2012 v 19:48 | SqN |  K zamyšlení
Četla jsem o novém albu Taylor Swift už dříve, ale až teď jsem se opravdu zaposlouchala do jedné písničky z něj (I knew you were trouble) a zapřemýšlela jsem se nad změnou jejího stylu. Stylu jejích písní, který si získal miliony fanoušků po celém světě. Písničky jako vystřižené z deníčku nějaké holky s nádechem country. Ale pod čím že se to podepisuje teď?
Přiznávám: pár jejích písniček mě v minulosti chytlo a musím také přiznat, že patři i mezi mé oblíbené, ale co to těm nebohým fanouškům provedla? Taková elektro záležitost. Takový skok. Proboha, tak to musel být pro všechny její velké příznivce opravdu šok. Neříkám můj styl je přece jenom spíše elektro než country, ale ten rozdíl je šíleně znát. A umím si představit výraz fan, když si CD koupil a zaposlouchal se místo do symfonie kytar do beatů elektra. Ale abych nesoudila úplně, přece jenom jsem celé album neslyšela. Tahle konkrétní písnička se mi opravdu líbí. I pilotní singl We never ever getting back together. Ale ta komerce je tam slyšet úplně total. Většinu slávy si pro sebe ukořistil v poslední době hlavně David Guetta, Nicki Minaj nebo Celvin Harris a tím si myslím, že Taylor chtěla náš trh obohatit ještě o její elektrohlas a ukořistit si kousek slávy i pro sebe. A změna image už byla asi samozřemost.
Můj názor na tuto změnu ve výsledku je takový, že Taylor nemá za potřebí měnit styl (i když ji tedy nesmírně sluší), ale to ona si založila takový svůj typický styl a najednou taková změna... Dívám se na to z pohledu jejího typického fanouška. Já poslouchám hudbu, které se hodně přiblížila nyní a tak bych měla její změnu chválit, ale co ti její nebozí milovníci?
Ale taky zase musíme uznat, že je to taková příjemná změna z dívky v ženu :)

Dříve...
Tumblr_luzcu07l381qmevz7o1_500_large

Nyní...
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/4290739/?claim=82y4z73bvj7">Follow my blog with Bloglovin</a>

SenzaBox - dojmy z mé první krabičky krásy

26. listopadu 2012 v 18:06 | SqN |  Salon krásy
Tak konečně je to tady :) Můj úplně první Senza Box. Určitě jsi už o něm slyšela. Je to skoro na každém druhém blogu zaměřeném na kosmetiku nebo líčení a nebo obojí ;) Také jinak se jí říká krabička krásy a na našem trhu jsou k dostaní (aspoň co vím) dvě společnosti dodávající krabičku domů. Senza Box a Lady Box. Cena se malinkato liší, ale to neznamená, že je něčím krabička od druhé společnosti zahanbená. Jestli i ty chceš, aby ti přišla, tak se zaregistruj na http://www.senzabox.cz/ a vytvoř si svůj profil, který můžeš libovolně obměňovat. Ale pozor! musíš si krabičku zarezervovat co nejdříve, protože je pěkný nával. Další šanci můžeš pak dostat až za měsíc v nové měsíční krabičce a nebo čekat, jestli se nějaká neuvolní.

A teď už k slavnému obsahu ;)
Jinak, jestli ti balíček má teprve přijít (přece jenom nevím, jak na tom pošta je, mě přišel okolo čtvrté hodiny odpolední), tak se nech překvapit a obsah přeskoč :)

Po rozbalení krabičky na tebe vykoukne (no vlastně nejdříve krabice, až pak ta hlavní krabička ;)) napůl průsvitný papír slepený konci sobé samolepkou (logem) SenzaBoxu. A po odlepení: tradááá :D konečně obsah :)


Listopadová kolekce je ve znamení Cirkusu Cosmeticusu :D ÚŽASNĚ ORIGINÁLNÍ :)


První tu máme přírodní balzám v kulaté kovové krabičce přímo z Anglie. Je zcela přírodní :) Na výběr bylo s vanilkou a třešní nebo peppermint a tea tree. Já ve svém balíčku našla samozřejmě pappermint, protože bych si přála třešeň :) No což :) ani si neumíš přadstavit, jak dlouho mi trvalo dostat ho z balení. Přímo jsem se mořila obalem. Vůně je vážně peppermintová :), připomíná mi jednu zubní pastu :) Nejsuprovější je, že se balzám dá používat na celé tělo, ne jenom rty :) Jsem nadšená z designově bezchybné krabičky.
Jako druhý výrobek se nám představuje šampón s kvalitním složením. Prý ho používají i profesionální kadeřníci, takže doufám, že moje vlasy budou vypadat jako po zasahu kadeřnice :) Má to být sice vzorek, ale je vrchovatě plný a to je velké +. Voní jako takové ty opravdu "lepší" šampóny, tak uvidíme po vyzkoušení :)
Třetím miláčkem je koretor. Přírodní korektor :) Má aplikátor tipický pro lesky na rty a chytrá Evička ho musela vyzkoušet na rtech, aniž by si přečetla, co to vlastně drží v ruce :D Je ve světlém odstínu, což je pro mě super. Myslím, že mám světlý tón, protože ve svém profilu na stránce Senza Boxu vyplňuješ i jakou máš "barvuů pleťi. A to je vážně chytré :), nekupuješ pak zajíce v pytli ;) Uvidíme, jak obstojí v krycí schopnosti :)
Dalším Senza tipem je dvoufázový odličovač očních partií. Myslím, že se nic nezkazí, když se bude oužívat i na okolní odličování. Má býti jemný, takže což. Je od Slovinské firmy a Slovinci přece musí vědět, co vyrábějí :) je s přídavkem mandlí a ginka. mandle opravdu cítím, ale to ginko :)
Jako předposlední produkt je tady nesmívajíci regenerační kúra na vlasy. To nesmívající je lákavé, ale od té doby, co mi jedna paní v drogérii řekla, že nejúčinější jsou jedině ty kúry, které se nesmívají, jsem trochu skeptická. ale možná, že mě překvapí... Jo a je to speciální tip od mojí milované beauty bloberky Lilli, takže se těším, až ho vyplejtvám :) Nenech se zmást, na fotce je výrobek v krabičce.
Poslední překvápko je mořská sůl do koupele. Hmmmm pro relaxaci a odpočinek :) Takovéto koupele jsou nesmírně zdravé, tak ji koukej vyzkoušet někdy taky :) ať už jsem ve vaně prosím :)A jako klasika je tu pár letáčků + zajímavý katalog přírodní kosmetiky, ze společnosti, která ti přináší korektor. Jo a ještě nejaká malá slevička (ta se hodí vždycky :D)

Co si myslíš o těchto krabičkách?
Objednala by sis ji někdy?
Případné dotazy ke krabičce piš do komentářů :)

Těšit se znamená, že se něco za chvilku určitě podělá

24. listopadu 2012 v 12:40 | SqN |  Něco o mě :)
No a není to tak? Já to tak mám skoro nepřetržitě. Těším se do školy, že bude něco fakt super, ale hned je ten den parádně na nic. Jsem s kámoškou domluvená, že spolu někam v pátek půjdeme a než se stačíme úplně domluvit, tak se naše komunikace přeruší. To je asi ten nějaký Murhyho zákon nebo čico. Pak se ptám sama sebe: Proč se to muselo pokazit zase mě? Okolo mě všichni šíleně šťastní jako by vyskočili z nějakého nekonečného seriálu a já do něj zkrátka nemohu snad nikdy patřit. Chci taky zažít ten pocit, když si všechno parádně zařídíš a těšíš se, jak si tu danou věc parádně užiješ a pak si jen užíváš. Můj život asi musí zažívat pořád takové houpačky. To si mám začít zvykat? Ale já nechci. Chci žít v domění, že se jednoho dne probudím a zjistím, že na co sáhnu, tak se mi podaří. Jen si to představ: na co sáhneš, tak se ti podaří. Nádherná představa :) No co, snít je přece lidské :)
Úzce s tím souvisí i očekávané věci. Nehneš prstem a myslíš si, že to půjde jako pomásle. No a zase. Úplně se to všechno po**re. Pardon za to sprosté slovo, jinak jsem slušné děvče :), ne nejsem úplně nevinná, ale ani sprosťačka, ale někdy se zanadávat prostě musí a co teprve pak ta úleva :) (Někdy to bývá tedy dokonce zdravé, jako právě teď :)

Bledule Obecná :)

Jak vybrat správný make-up

21. listopadu 2012 v 19:09 | SqN |  Salon krásy
Máme za sebou úvod do světa make-upů, ale jak správně vybrat ten nej pro tebe? :)

1. Nejdůležitější je odstín

Určo jsi si všimla, že se make-up prodává v pestré škále odstínů pleťi. Ta nejzásadnější chyba ve výberu je právě špatný odstín. Ten ti vůbec nelichotí. Správně nemá být vůbec poznat, že ho máš a špatný odstín ti dodá masku, na které každý pozná, že chceš ostatní balamutit :). Nejsdříve ze všeho skuz, jestli ti tón opravdu sedí. Hned v prodejně, drogérii. To, že se zkouší na zápěstí je mítus, zápěstí není pleť a má odlišnější barvu. Prý je nejlepší okraj tváře - tedy čelist.
Strašně super jsou vzorky. Najdeš je v časopisech a nebo se dá v dobrých drogériích zeptat prodavačky, která by ti měla vyhovět.
Nezapomeň, že umělé osvětlení je jiné, než sluneční. Zkresluje a tím, se od denního světla odstín velmi odlišuje.
A taky si pamatuj, že tón je v nádobce vždycky tmavší, než na obličeji.

2. Typuj :)

Každý máme svůj typ pleťi. Masná, suchá, smíšená, citlivá,... Když vybíráš, dívej na to, jestli je make-up už předem určený pro konkrétní typ pleťi.

3. Konzistence

Tak jako někdo používá radši oční linky v tužce než tekuté, tak některé z nás může více vyhovovat tekutý, krémový, tuhý nebo pudrový make-up. S každým se zachází jinak a je učený pro něco trochu jiného:

Tekutý - na obličeji velmi přirozený, tolik nekryje

Krémový - jsou velmi oblíbené, kryjí lépe než tekutý

Tuhý - složitě se nanáší, ne moc vhodný pro denní nošení, na obličeji vyditelný

Pudrový - složité nanášení, nevhodný pro suchou pleť, nejlépe kryje


4. Krycí/nekrycí

Máš malé nebo velké problémy s pleťí? Pokud malé stačí místo make-upu lehký tonovací krém. Ten pleť sjednotí a pak už jenom stačí (jako u make-upu) zafixovat pudrem.

5. Tvůj pocit

Řid se srdcem :). Když se budeš cítit, bude i tvůj make-up super :).
Nezapomeň, že masky se nosí jenom na maškarní :)

Tumblr_ljgofyveob1qhzinno1_500_large

Chanel N°5

20. listopadu 2012 v 19:41 | SqN |  Něco o mě :)
Já jsem ještě teď v šoku :)
Od té doby, kdy moje poslední sestřička odešla z domova za svojí rodinkou a zanechala mi tu (asi jedinou) věc uběhlo docela dost času. Zanechala mi v pokoji a do této doby jsem ji úspěšně opomíjela. Až do doby, než jsem se stala závislá na této věci...
12996656616958_large
Už nebudu napínat (i když z nadpisu je to asi jasné :D), ta věc je 10ti mililitrový flakonek parfému Chanel N°5.
Nejslavnější a nejprodávanější parfém na světě je v mém pokoji!!!!! :)

Aby bylo jasné, proč jsem tak nadšená, tak tento parfém s pomocí jednoho chemika vyrobila sama slavná Coco Chanel a to již v roce 1921. Od té doby ho používají ženy po celém světě. Každých 30 až 55 vteřin se prodá jeden flakónek. Tento parfém mě fascinoval již dříve. Coco v něm odrazila vůně, které ji provázeli celým životem. Celkem obsahuje více než 80 složek, hlavními jsou kosatec, jasmín, růže, vanilka, ambra, santalový olej a ylang ylang.Vůně je úžasná. Jsou cítit i květiny, citrony, mýdlo, květy třešní,... prostě nádhera. Oblibu si v něm našla i např. Marilyn Monroe, o které se veřejně vědělo, že chodila spát nahá a jen "oblečená" právě v tomto parfému. Nedávno si EU stěžovala, že může způsobit alergiské reakce a proto by měl být zakázán. Taková pitomost. Jen tak by chtěli zrušit 90 let starou tradici. Chytrost nade vše.


Tumblr_mbmqljgie31qev1moo1_500_large

Cítila jsi ho někdy? :)

Líbí se ti také jeho vůně? :)


Nenech si ujít nové číslo Your Life :)

19. listopadu 2012 v 17:13 | SqN |  Novinky
Již dlouho jsem netrpělivě očekávala nové číslo internetového magazínu a konečně jsem se dočkala :)l
Poprvé s mým osobním příspěvkem
Užij si nové číslo Your Life plné zajímavého a poutavého čtení pro nás holky :)


Téma tohoto čísla je ZIMA

Zázrak v tubičce = Dermacol Make-up Cover

17. listopadu 2012 v 10:55 | SqN |  Salon krásy
Neznám nikoho, kdo by si ho nechválil :)

Výborně kryje

Použití spíše jako korektor

Na malou plochu obličeje stačí malinkaté množství

Velká výdrž

Má UV ochranu (proti slunečnímu záření)

Používají ho ženy a holky po celém světě

Vhodný i pro celebrity :)


Co má na svědomí podle krabičky: Hypoalergenní, voděodolný make-up s intenzivní ochranou před UV zářením (SPF 30) je extrémně krací i v nepatrné vrstvě. Zakrývá barevné nedostatky pleti a dokonale je vyrovná. Lze jej použit i na celý obličej pro zesvětlení či ztmavení tonu pleti nebo jako profesionální meke-up - focení, modeling, slavnstní příležitost apod.

Moje dojmy: Jsou úplně úžasné! Neznám lepší řešení, než právě tento zázrak :) Ale pozor: na celý obličej bych ho rozhodně nedávala, protože díky spoustě pigmentů velmi dobře kryje a celý obličej by vypadal jako maska.
Výborná je i škála odstínů

SPLŇUJE VŠE :)

StreetQbarometr: 20/10 :)

*omlouvám se za neautorské fotografie :(


Čičinka mňáááu :)

15. listopadu 2012 v 19:34 | SqN |  Srandy kopec I:-DDDD

Jestli pak tahle kočička vidí taky to co já??? :D

Úplně hypnotizující :)

*já vím, není to článek, na ten se těš příště :) ale pro malé pobavení dobré ne? :)
jo a jestli ti očka nic nedělají zkus aktualizovat stránku :)

Doufám, že jste měli dnes krásný den jako já :) hlavně odpoledne :)

Zbrusu nový kabátek :*

14. listopadu 2012 v 17:54 | SqN |  Něco o mě :)
Jako pečlivá studentka Grafického designu jsem se přece nemohla nechat zahambit a mezi novinky, o kterých jsem nedávno psala, nezařadit i nový design :)
Ten starý byl narychlo uplácaný a zatím jsem si neudělala čas udělat nový a vuala už jsem si čas našla :)
Původně jsem ho zamýšlela jinak, ale což :)

Je graficky čistý, nepřeplácaný, v odstínech mé oblíbené barvy, citlivý,... mě se líbí :)

Jestlipak by na mě byl učitel hrdý? :)