Leden 2013

Velké stěhování

9. ledna 2013 v 17:09 | L*N |  Něco o mě :)
Ne ne, bydlím celý svůj život na tom samém místě. Velké stěhování myslím z blog.cz. Už jsem to vážně nemohla vydržet. Za tu dobu, co jsem se nedívala na novou úvodní stránku se vůbec nic nezměnilo. Jako, že by někdo chtěl vyslyšet všechny prosby uživatelů blog.cz? Jako kdyby nám říkali: trhněte si. Vzhledem k tomu, že jsem s novým vzhledem maximálně nespokojená (a ne jenoms ním, ruku v ruce jdou i jiné věci), tak jsem po obřím přemýšlení rozhodla, že se budu stěhovat na blogspot.
Tímto se chci omluvit všem, co jim toto způsobí nepříjemnosti: affs, pravidelným čtenářům, klubu Jsem originál, Write with love, blogerce Infinity, kterou mám moc ráda,... ale už jsem to zkrátka nemohla unést, toto zacházení, přes srdce. Možná, že si někdo bude myslet, že to moc prožívám, ale dělám tak, jak to cítím. Jdu do něčeho nového, takže počítám se vším, s nižší návštěvností, zapomenutím na moji tvorbu, ztrátu affs, nevůli nikoho překliknou na nový blog, ... (to byly 1. věci, co mě napadly :D)
Chtěla bych co možná nejvíce článků vydat na nové doméně, ty, které jsou komentované zkrátka mazat nechci, ale ještě uvidím, jak to udělám.
Vyzívám affs, aby mi napsali, jestli se mnou ještě chtějí být spřátelení :)

Děkuji moc všem, za spříjemnění pobytu na blog.cz :)

A nezapomeňte mě znovu navštívit na: http://ladynectarine.blogspot.cz/ :)

Tumblr_lztk6pmn2k1qd5k8xo1_500_large